Kurumsal

Kurumsal

MDanış İLKE

Şirketler grubumuz; vergi davalarının her aşamasında mükelleflere ve vergi mensuplarına, davaya konu olan belge ve dosya içeriklerini inceleyerek, bilgi birikimini mütalaa olarak vermektedir.

Global İş Birlikleri

Kesin Çözümler

Kurumsal

Vizyonumuz

Günümüzde değişen mali ve ekonomik şartların meydana getirdiği hukuksal oluşumları yakından takip ederek, en doğru, en gerekli adımın en uygun zamanda atılmasını sağlamak, ülkemizde hizmetleri, kurumsal yapısıyla öncü, örnek ve lider bir firma olmaktır.
Kurumsal

Misyonumuz

Bizi biz yapan en büyük unsur, hizmet anlayışımızda destek verdiğimiz her firmayı bizden bir parça kabul ederek çalışmalarımıza yön vermemizdir. Biz, ticari yaşamın uzun soluklu ve kesintisiz olması için sizin yakınınızda olan bir ÇÖZÜM ORTAĞIYIZ. Ekibimiz ve çözüm ortaklarımızla birlikte size hizmete kendilerini adamış büyük bir aileyiz.
Kurumsal

İlkelerimiz

1.- Mesleğinde Uzman Personel ve Çözüm Ortakları : Başarı için, uzman personel ve çözüm ortakları ile çalışmak.
2.- Açıklık ve Bilgi Paylaşımı : Sorumluluk bilinci ile iş sürecinde açık ve bilgi paylaşımlı raporlama sistemi.
3.- Mesleki Sorumluluk : Hizmet verilecek firmayı, kendi firmamızdan bir parça kabul edecek mesleki sorumluluk.
4.- İş Disiplini ve Ekip Ruhu : İş disiplini ve ekip ruhuyla birleştirmek.
5.- Başarıya Odaklı Çalışma : Hizmetlerimizi başarıya odaklı bir çalışma sistemi dahilinde vermek.
6.- Araştırmacılık : Güncel kanun - tebliğleri takip ederek çözüm yolları üretmek, uygulamak.
Kurumsal

Neden MD İlke?

NEDEN 7 BÖLGE NEDEN İL TEMSİLCİSİ NEDEN ÇÖZÜM ORTAKLARI Çünkü; biz ülkemizi seviyoruz. Ülkemiz sanayicisinin artık hak ettiği saygın hizmeti almasını istiyoruz. İşte bu yüzden; 7 bölgede il temsilcilerimiz ve çözüm ortaklarımız ile birlikte mükelleflere hak ettiği hizmeti "MD İLKE" kalitesiyle vermek istiyoruz. Biz; ticari aşamanın her evresinde varız. Mükelleflerimizin attığı her adımda yanlarında olacak ekip, bilgi ve özveriye sahibiz. Biz; onların yaşadığı sevinci de üzüntüyü de paylaşmak istiyoruz. Biz; sektörümüzde hizmetin mütevazi, ancak profesyonel adımlarla ve yaklaşımlarla verilmesinden yanayız. Biz; unvanımızda olan İLKE’nin kelime anlamını bilerek yapılanan bir firmayız. İş hayatı uzun bir süreçtir. Bu süreçte kesintisiz başarılar için yanınızda olacak, sorunları çözecek birilerine ihtiyaç vardır. Biz sorunlarınızın çözümüne ve yolunuzu aydınlatmaya talibiz. Sorunların çözümü için birileri değil sadece,Biz, ticari yaşamın uzun soluklu ve kesintisiz olması için sizin yakınınızda olan bir ÇÖZÜM ORTAĞIYIZ. Ekibimiz ve çözüm ortaklarımızla birlikte size hizmete kendilerini adamış büyük bir aileyiz. YETER!... Çünkü; Size Grup Firmaları ve Çözüm Ortakları ile birlikte HİZMET VERİR. İşte bunlar için; 7 BÖLGEDE İL TEMSİLCİLERİ VE ÇÖZÜM ORTAKLARI ile size hizmete hazırız. Bize katılmak isteyenlere kapımız her zaman açık, yeter ki; mesleğinin kıymetini, yaptığı işin önemini bilsin.
Allah’a Emanet Kalın
Saygı ve Sevgilerimle,
Mehmet DANIŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Finansal Çözümler Sunuyoruz.

315
Tamamlanan Dava
966
Memnun Müşteri
868
Proje
shape
shape
MD İlke Grup

Danışma Kurulu

En İyi Danışmanlık ve Finans Hizmetini Sunuyoruz